Kiełczów - ul. Polna


O inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Kiełczowie przy ulicy Polnej. Oferta obejmuje sprzedaż czterech lokali mieszkalnych i dwóch domów w zabudowie bliźniaczej z pełną infrastrukturą: wodą, kanalizacją gminną, gazem sieciowym, prądem. Budynki ogrzewane są gazem. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną. Do każdego budynku/lokalu przypisane jest jedno miejsce postojowe, dodatkowo są dwa miejsca postojowe dla osób przebywających okresowo (razem na terenie 8 stanowisk).

Część wspólną stanowi układ komunikacyjny jezdny wraz z miejscami postojowymi, miejscem pod pojemniki na śmieci oraz część terenu zielonego.

Zakończenie budowy: II kwartał 2022 r.

Dwa budynki mieszkalne jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej.

Znajdujące się w budynku lokale posiadają osobne wejścia osłonięte płaskim zadaszeniem. Analogiczny w każdym mieszkaniu układ funkcjonalny mieści na parterze szeroko otwartą na taras i ogród strefę dzienną.

Ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym jest lokalizacja części jadalnianej na granicy kuchni z salonem. W programie kuchennym można zastosować wysoką zabudowę, a optymalny sposób rozmieszczenia poszczególnych funkcji zapewnia wygodną pracę.

W pobliżu strefy wejściowej znajduje się pokój, który może pełnić funkcję dodatkowej sypialni, na jego osi zaprojektowano łazienkę. Przestrzeń pod schodami można wykorzystać do przechowywania środków czystości lub sprzętów domowych.

W projekcie części nocnej przewidziano trzy sypialnie, które dzięki wysokiej ściance kolankowej są bardziej ustawne i łatwe w zaaranżowaniu. Pomiędzy pokojem rodziców a sypialniami dzieci znajduje się łazienka. Wygodną komunikację pomiędzy strefą parteru i poddaszem zapewniają schody jednobiegowe..

Uwaga! Jest to zaadaptowany projekt typowy pracowni architektonicznej Archon.

Dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej.

Jest to wyjątkowo zgrabny budynek utrzymany w nowoczesnym stylu i stonowanej kolorystyce. Na parterze znajduje się wiatrołap, WC, pokój dzienny z wyjściem na taras i ogród od strony południowo-wschodniej, zamknięta kuchnia, schody jednobiegowe zlokalizowane w salonie. Na poddaszu są 3 sypialnie i duża łazienka z oknem. Pełne piętro bez skosów jest dodatkowym atutem i stwarza ustawną przestrzeń w pokojach..

Uwaga! Jest to zaadaptowany projekt typowy pracowni architektonicznej Lipińscy.

Okolica

Charakterystyka budynków

Oznaczenie budynku/lokalu

Powierzchnia użytkowa
(m2)

Ilość pokoi

Miejsce postojowe

Karta budynku

Stan

1

88,44

4

1

-

SPRZEDANY

2

88,44

4

1

-

SPRZEDANY

L1

99,94

5

1

-

SPRZEDANY

L2

99,94

5

1

-

SPRZEDANY

L3

99,94

5

1

-

SPRZEDANY

L4

99,94

5

1

-

SPRZEDANY

All Rights Reserverd © 2015-2021 SIS INVEST

SIS INVEST sp. z o.o. sp.k.
ul. Wrocławska 42, 55-093 Kiełczów
NIP: 896 153 61 83 :: REGON: 022314371 :: KRS: 0000489420

tel. 606 424 611 :: 606 315 532 :: 600 068 611

dtp, skład czasopism, redakcja, korekta, druk, Wrocław

dtp, skład czasopism, redakcja, korekta, druk, Wrocław